logo

Spotkania na farmie alpak

Spacery z alpakami

Idziemy na spacer z 2 alpakami podczas spaceru można pogłaskać, nakarmić zwierzatka i oczywiście porobić zdjęcia :) Spacer trwa około 40-45min. Później idziemy do reszty stada pokarmic alpaczki oraz owieczki, na miejscu można również zobaczyć pawie, kaczki mandarynki, bażanty bananowe czy króliczki miniaturki. Wszystko trwa około godziny.Tutaj niestety zastrzegamy, że jeśli samice będą po porodzie i będą niespokojne to nakarmimy wtedy samce, do samic nie będziemy wchodzić :)


Spotkania z alpakami

Spotkanie trwa godzinkę. Przy wejściu zostają omówione zasady przebywania na terenie wybiegu dla zwierząt. Otrzymują Państwo wiadereczka, w których znajdują się smakołyki dla naszych puchatków. W tym czasie możecie Państwo karmić, głaskać oraz przytulać (jeśli na to pozwolą) a także robić zdjęcia zwierzakom. Można poobcować z naturą i się wyciszy :)zobaczyć można także pawie, bażanty bananowe oraz kaczki mandarynki czy króliczki miniaturki :)


Pikniki wśród zwierząt

Forma letniego wypoczynku, podczas którego można zjeść śniadanko na łonie natury pośród zwierząt. Pikniki są organizowane cyklicznie w sezonie letnim


Sesje zdjeciowe z alpakami

Możliwość wypożyczenia alpak do sesji zdjęciowych w plenerze oraz na terenie alpakarni. Możliwy jest również dojazd do Klienta.


Mikołajki z alpakami

Forma mikołajkowego spotkania z alpakami w strojach reniferów, którym towarzyszą elfy.

Mikołajki organizowane są w różnej formie, takiej jak spacerki, wyjazdy do placówek, eventy czy spotkanie z prawdziwym Mikołajem podczas kiermaszu organizowanego na naszej farmie.


Urodzinki z alpakami

Organizacja urodzin dla dzieci na farmie alpak oraz z dojazdem do Klienta. Dzieci mogą pokarmić zwierzaki, dowiedzą się wielu ciekawostek na ich temat, własnoręcznie wykonają prace plastyczna.


Warsztaty tematyczne z alpakami

Organizacja różnej formie warsztatów kreatywnych na farmie wśród zwierząt jak np. Dzień farmera dzień dyni, pierwszy dzień wiosny, mikolajki, czy zajęcia wielkanocne.


Alpakoterapia

Forma terapii z udziałem zwierząt przeznaczona głównie dla placówek ale i Klienta indywidualnego


Lekcje edukacyjne

Lekcje z udziałem zwierząt głównie organizowane na terenie placówek ale także na terenie farmy.

Dzieci dowiadują się co to są alpaki, jak powinny się zachowywać w obecności zwierząt, mogą je pogłaskać, nakarmić granulatem oraz marchewka a dla odważnych nawet dać alpace marchewkowego całusa.

Zadzwoń