logo

O nas

Kiedy patrzę w oczy zwierzęcia, nie widzę w nich zwierzęcia. Widzę istotę żywą. Widzę przyjaciela. Czuję duszę. /A.D.Williams

Z wykształcenia jestem zootechnikiem, zwierzęta zawsze były moją pasją i miłością, dlatego postanowiłam się z Wami nimi podzielić.

Chcę aby również Wam pupile przynosiły radość i satysfakcję.

Firma istnieje od 2015 roku. Początkowo zajmowałam się tylko alpakoterapia, dogoterapią oraz felinoterapią, jednak kiedy do zespołu dolączyły kolejne osoby kochające zwierzęta postanowiłam rozszerzyć swoją działalność i tak wraz z zespołem groomerek oraz specjalistek sprzedaży artykułów zoologicznych otwarłyśmy salon pielęgnacji zwierząt oraz sklep zoologiczny.

Od tej pory tworzymy zgrany zespół zajmujący się nie tylko terapią z udziałem zwierząt ale także warsztatami tematycznymi dla dzieci, młodzieży i osób starszych. Prowadzimy spotkania integracyjne, pikniki, urodzinki wśród zwierzaków, lekcje edukacyjne, spacery z alpakami, wyjeżdżamy na festyny z alpakami, alpaki biorą udział również w sesjach zdjęciowych, można także spotkać u nas innych mieszkańców leśnego zakątka.

Sklep zoologiczny wyposażony jest w wiele artykułów dla zwierząt takich jak psy, koty, gryzonie, ptaki czy rybki, a nasze specjalistki zawsze chętnie służą pomocą i radą podczas zakupów.

Groomerki codziennie z należytą starannością dbają o pielęgnacje każdego pupila tego dużego jak i najmniejszego. Wiemy, że Wasze pupile są dla Was jak członkowie rodziny. W naszych sercach zajmują one również szczególne miejsce!

Serdecznie zachęcamy do skorzystania z naszej oferty!

Jesteśmy zawsze otwarci na wszelkie formy współpracy i gotowi do podejmowania nowych wyzwań.

Zespół Leśnego Zakątka

Zadzwoń
Zadzwoń